Navigace

Zajímavosti, aktuality [1]

  (17.7.2012 perfectlashes.cz; beauty-lashes.cz)

umělé řasy nejsou přirozené a odlepují se

Při diskuzích s muži se na oblíbenou otázku „Na jakou část ženského těla se podíváte nejdříve?“ dostane celá řada odpovědí. Marná sláva, ne všichni obdivovatelé ženské krásy spočinou pohledem nejdříve na očích.

Jisté ale je, že třeba i po dlouhém zálibném obhlížení ženských křivek se naskytne okamžik, kdy se muž pohledu do očí nevyhne. Oči jsou přece oknem do duše. A pokud dotyčný není balvan, určitě jej upoutá, když má žena oči krásné, s dlouhými řasami.

Dlouhé řasy jsou nádherný prvek, ne každé ženě je ale matka příroda nadělí. Mnohdy je tedy nezbytné přírodě pomoct a provádět prodloužení řas. Problematika umělých řas a prodlužování řas jsou jistě pro mnohé čtenářky zajímavým tématem.

  (18.5.2012 eword.cz)

Aloe Vera gel

Víte, že vědcové i vlády mnoha světových velmocí věnují stále více pozornosti léčivým schopnostem Aloe, že přibývá praktických lékařů, kteří Aloe Vera gel doporučují svým pacientům jako účinný prostředek komplementární medicíny?

Královna léčivých rostlin Aloe Vera dokáže nejen hojit popáleniny vyvolané při jaderné katastrofě, ale též významně pomáhat při klasické léčbě nemocí, jako jsou nádory či žaludeční vředy. Na internetu se objevují doměnky, že např. USA vlastní mexické plantáže s Aloe Vera a ve federálních skladech drží větší množství aloe gelu, právě pro případy nehod spojených s únikem radice.

Odkazy