Navigace

Přirozené prodlužování řas nebo umělé řasy?

umělé řasy nejsou přirozené a odlepují se

Učinit pohled tajemnějším a smyslnějším lze dosáhnout dvěma základními metodami. Přirozeným prodlužováním řas použitím speciálních kosmetických přípravků (např. www.perfectlashes.cz, anebo nalepováním umělých řas. Pro každou ženu je důležité vybrat si a postupovat správně, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku a aby se nijak nepoškodily oči. Pojďme si nyní obě metody podrobněji rozebrat

Nalepování umělých řas

O umělých řasách, respektive o jednotlivých metodách jejich aplikování, se mezi ženami vedou čilé diskuze. Mohou se nalepit v celku, tj. celý pásek slepených polyesterových umělých řas. Většina žen ale zastává ten názor, že lepší metodou je lepení řasa na řasu. Tato metoda sice bývá nákladnější a také pracnější, ale umělé řasy pak vydrží déle a jsou vzhlednější. Jako prakticky u všeho, i v tomto případě vyšší investice peněz i energie přináší daleko uspokojivější výsledek.

Princip je jednoduchý. Ke každé přirozené řase se lepí umělá řasa pomocí speciálního lepidla. Nejprve se natočí pravé řasy kleštičkami. Poté se začnou lepit řasy umělé – jedna po druhé se uchopí pinzetou, nalepí v lepidle na řasy a poté připevní na místo. S nalepováním je třeba začít u vnějšího koutku a postupovat směrem k vnitřnímu. Poté je třeba počkat, až lepidlo zaschne a použít řasenku.

Umělým řasám takto správně nalepeným (ať už vlastnoručně, nebo z rukou stylisty) nelze po vzhledové stránce nic vytknout - vypadají nádherně - ale někdy bývají těžké a po čase se lámou, takže uživatelka musí chodit pravidelně chodit na doplňování. Užitečný typ – je třeba dát pozor, jaké lepidlo se při aplikaci řas používá. Levné lepidlo je agresivní a může ničit pravé řasy. Obzvlášť odpudivým příkladem jsou ty uživatelky (nebo dokonce ti stylisté), kteří užívají obyčejné vteřinové lepidlo... Opravdu kvalitní atestované lepidlo, které ovšem přijde i na několik tisíc korun, se chová k pravým řasám citlivě.

Prodloužení řas kapkami

V poslední době stále více se hovoří o kapkách na prodlužování řas. Je to zatím méně rozšířená metoda, ale rychle se rozmáhá. Kapky na prodloužení řas (www.beauty-lashes.cz) jsou řešením pro přírodní dlouhé řasy. Kapky Beauty Lashes jsou kompozicí bioaktivních růstových stimulátorů, které působí na zhoustnutí, prodloužení a zpevnění řas. Bývá doporučováno užívat těchto kapek na prodloužení řas každý den, tato metoda tedy vyžaduje pravidelnější péči. Ve výsledku ale tato metoda vyjde o něco levněji. Aplikace není složitá, kapky se nanáší na horní víčka se s pomocí houbičkového aplikátoru.

Podobně jako při mytí vlasů se užívá kondicionéru, také v tomto případě se doporučuje pro zlepšení pevnosti a odolnosti řas užívat speciálního séra – má název Perfect Lashes Keratin.

S kapkami na prodlužování řas Beauty Lashes a s Perfect Lashes Keratinem (www.wellness4you.cz) lze dosáhnout – s vynaložením jistého úsilí - té pravé a krásné ozdoby očí. Ke kapkám na prodlužování řas Beauty Lashes je nutné zmínit to, že se obecně uvádí jako zdravotně nezávadné, ověřené různými bezpečnostními standardy na základě testů kvality týmů vědců a lékařů.

Odkazy